Статистика Розумне світло

Розумне світло дозволяє знизити до 30% споживання електроенергії.

Розумне освітлення – максимальний комфорт та енергозбереження.

Ключове завдання «Розумного Дому» – зробити наше життя комфортним, зручним, легким і витонченим. Саме цю концепцію втілює система управління освітленням. Можливість швидко та зручно, одним натисканням кнопки на смартфоні увімкнути світло в тому чи іншому приміщенні, не встаючи з дивана, не відволікаючись від перегляду улюбленої передачі. Задати необхідну яскравість світла за допомогою режиму димування або активувати одним натисканням кнопки потрібні світловий сценарій, коли кілька оптимально підібраних груп освітлення створюють чудову світлову симфонію. Можливість зібрати управління всіма численними групами освітлення в простому і зручному мобільному інтерфейсі або компактній і витонченій «розумній панелі» управління, позбавившись громіздких і вимикачів, що вклинюються в інтер’єр кімнати. Все це зараз можливо і доступно в «Розумному домі» від «Gravity Electric». А система автоматичного включення освітлення за присутністю, автоматичний підбір потрібного режиму освітлення залежно від часу доби, легке та просте управління зовнішнім освітленням фасаду та території додадуть Вам відчуття, що Ви живете в особливому будинку, який знає, розуміє та відчуває Ваші звички, намагаючись у всім догодити Вам та створити ідеальні умови для життя.

Функції Розумного мовлення:

4Автоматичне керування освітленням за наявності/відсутності руху. Забудьте про вимикачі в дальньому кутку кімнати, про незручний пошук потрібного вимикача, серед кількох, особливо якщо зайняті руки, розумний будинок визначить напрямок руху, включить або відключить світло в потрібному приміщенні (частіше застосовують у коридорі або на сходах).
5Економія ресурсів. Розумний будинок дозволяє значно збільшити термін служби ламп та знизити використання електроенергії до 40%. Економія стала можливою завдяки налаштуванню роботи освітлювальних приладів в оптимальному режимі енергоспоживання та відключення їх у випадках, коли світло не потрібне.
11Дистанційне керування освітленням з пульта, настінної панелі, телефону або планшета. Ви зможете увімкнути або вимкнути світло в окремій кімнаті або у всьому будинку, регулювати яскравість, перебуваючи в будь-якій точці житла або навіть у будь-якій точці світу. Виходячи з дому, ви можете, натиснути лише одну кнопку на пульті і світло вимкнеться у всьому будинку.
16 Управління освітленням за часом. Увімкнення або вимкнення світла в залежності від часу доби, астономічного таймера або рівня освітленості. Інтелектуальне світло може самостійно та точно визначити час доби або освітленість на вулиці, активуючи необхідні дії. Найчастіше застосовується для керування зовнішнім освітленням.
4 Диммирування – плавне включення та регулювання яскравості світла. Ця функція забезпечить ту яскравість освітлення, в якій ви почуваєтесь максимально комфортно, дозволить уникнути сліпучого ефекту, при різкому включенні світла в приміщенні. Плавне включення також продовжить термін служби ламп і світлодіодних стрічок у кілька разів.
5 Управління природним освітленням (шторами, ролетами). Можливість закривати та відкривати штори та ролети по черзі та всі разом у будь-якій бажаній послідовності, а також використовувати запрограмовані сценарії.
6Створення світлових сценаріїв для різноманітних заходів. Можливість в один дотик створити необхідну атмосферу в будинку: вечірка, кінотеатр, прийом гостей. Сценарії реалізуються за заздалегідь заданими параметрами із зазначенням джерел освітлення, їх інтенсивності, кольору та періодичності включення.
7Охорона. Імітація присутності у Вашу відсутність. «Розумний» будинок сам себе охороняє, імітуючи присутність у будинку людини: періодично вмикає та вимикає світло у різних кімнатах у вечірній час, відкриває-закриває штори, створює шум та інші ефекти присутності людей.
При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію.

Чому варто замовити систему Розумне світло Gravity?

Маючивеликий досвід роботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему Розумне світло будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються із системою автоматизації та системою Розумний дім.

Ми притягуємо найкращі рішення!