Основні елементи пожежної сигналізації

Пожежний датчик

Датчики

Контролер

Контролер

Панель управління

Панель управління

GSM-модуль

GSM-модуль

Статистика пожежна сигналізація

У 2015 році кількість пожеж у житлових приміщеннях збільшилася на 45%!

Система пожежної сигналізації та її необхідність

Досить часто керівники підприємств не приділяють належної уваги протипожежної безпеки, оскільки вважають установку пожежної сигналізаціїзайвою розтратою коштів, або якщо витрачаються на це – то формально, заощаджуючи на обладнанні та фахівцях, що призводить до того, що сигналізація або виконана не за нормами та стандартами, що призводить до некоректної роботи системи, або система взагалі не працює. На своєму досвіді ми не раз стикалися з сумними прикладами: коли власники приміщень відтягували прийняття рішення про встановлення пожежної сигналізації, і при виникненні пожежі зазнавали великих збитків, а також наражали на небезпеку життя людей. У результаті нерішучість та спроба заощадити на безпеці грала злий жарт із власником бізнесу.
Якісно виконане встановлення пожежної сигналізації дає можливість не тільки зберегти матеріальні цінності, а й зберегти життя людей, не кажучи вже про Ваш спокій та впевненість у тому, що ви знаходитесь у безпечному приміщенні.

Функції системи пожежної сигналізації:

13

Контроль задимлення. Виявлення відкритого вогню ранніх стадіях загоряння з допомогою датчиків задымленности.

14

Контролює загоряння термічними (тепловими) датчиками, які реагують на несподівані стрибки температури.

15

Оповіщення людей звуковим та світловим сигналами про виникнення позаштатної ситуації.

15

Запобігання пожежі. Автоматичний занурення системи пожежогасіння (газового, водяного або порошкового пожежогасіння).

Можливе встановлення таких додаткових функцій як:

16

Контроль витоку газу призначений для виявлення витоку та своєчасного відключення подачі газу, а також інформування у разі цієї аварійної ситуації.

17

Здавання на ПЦН ліцензійної організації. На спрацювання ПС виїжджає пожежна бригада. За лічені хвилини співробітники МНС запобігають пожежі.

11

Вбудована функція сигналу GSM. Інформування власника будинку через SMS-повідомлення або телефонний дзвінок на вказаний заздалегідь номер.

18

Віддалене керуваннясистемою пожежної сигналізації з комп’ютера, планшета за допомогою Internet.

Є думка, що професійні протипожежні системи необхідні тільки комерційних організацій, таких як торгові центри, офіси, банки та інші підприємства, але статистика невблаганна пожежа виникає і в житлових приміщеннях також: приватних будинках, квартирах, дачах.

З метою збільшення ефективності пожежноа сигналізація застосовується одночасно з іншими видами сигналізацій (охоронної, антизатоплення, системами контролю доступу та відеоспостереження).

Своєчасно та правильно встановлена пожежна сигналізаціядопоможе зберегти вашу власність, захистити Вас та Ваших рідних!

Розумна пожежна сигналізація

Сучасна пожежна безпека неможлива без автоматизації. Так, автоматична пожежна сигналізаціяздатна самостійно запустити систему оповіщення людей, включити систему пожежогасіння, димовидалення, перекрити подачу електрики тощо. буд. Щоб швидко відреагувати однією чи кілька ознак пожежі і запустити передбачений механізм у дію, слід встановитиавтоматичну систему.

Пожежна сигналізаціяGravity може бути повністю інтегрована із системою Розумний Дім. Це дозволяє значно розширити функціональність системи та зручність її використання. Розумна пожежна сигналізація може:

Самостійно виробляє пожежогасіння та димовидалення.

Здійснює автоматичне відкриття пожежних виходів.

Інтелектуальне сповіщення людей про безпечний маршрут евакуації

При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову скидку від 5% до 15% та додаткову гарантію

Чому варто замовити пожежну сигналізацію Gravity?

Маючивеликий досвід роботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити протипожежну систему безпекибудь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та систмою “Розумний дім”.

Ми притягуємо найнадійніші системи!