Електрика для дому, офісу, квартири

Електромонтажні роботи

Компанія «Gravity Electric» надає комплекс послуг із встановлення та налаштування електричного обладнання будь-якого класу, типу та складності.

Фахівці «Gravity Electric» проводять проектування, монтаж та встановлення ключових електричних систем у житлових, комерційних та промислових об’єктах.

Сферами нашої компетенції є: Електрика у будинку та квартирі – монтаж, розтяжка кабелю, підключення споживачів, адаптація елементів системи електропостачання до дизайну інтер’єру. Проектування та монтаж силових та слаботочних систем у багатоповерхових та багатоквартирних будинках.

Захисна автоматика

Пропонуємо сучасні та надійні системи захисту електромереж у будинку, квартирі, офісі. Високоякісне обладнання відомих європейських та американських виробників забезпечить Вашому будинку повний захист та виключить навіть мінімальну ймовірність пошкодження інфраструктури внаслідок коротких замикань, перевантажень у мережі, збоїв живлення та помилок у комутації.

Автоматичні контактори, реле контролю напруги, стабілізатори напруги, струмові сенсори для моніторингу споживання електроенергії – неповний набір обладнання, яке ми готові Вам запропонувати за найкращою ціною.

Генератори

Компанія Gravity Electric пропонує широкий набір генераторів, що працюють як на дизельному паливі, так і на газі

Найкращі виробники енергогенеруючого обладнання представлені в нашій продуктовій лінійці: Siemens, Bosh, General Electric, Husqvarna, Honda та ін.

Будучи системним інтегратором, компанія «Gravity Electric» запропонує Вам не лише якісний дизельний генератор, але й ефективну систему автоматичного введення резерву, яка допоможе плавно перейти на резервне джерело живлення, якщо від’єднання будинку від зовнішньої мережі.

«Розумна» система автоматичного введення резерву повідомить власника будинку про включення генератора, а також просигналізує про його працездатність, рівень палива в баку, потужність, що виробляється.

Стабілізатори

Компанія «Gravity Electric» представляє різні види стабілізаторів, струму, напруги, портативні трансформаторні станції, випрямлячі та дроссельні системи для перемикання джерел живлення та споживачів за заданим алгоритмом.

Наша перевага – оптимальний підбір обладнання та консультація у побудові системи електропостачання, виходячи з реальних потреб замовника.

Заземлення

Система заземлення дуже потрібна та невід’ємна частина електропостачання будь-якого приватного будинку.

Фахівці «Gravity Electric» виробляють підбір та монтаж заземлювального обладнання. Заземлювальні штирі, підводний кабель, групи контакторів із окремим заземленням – далеко не повна лінійка нашого обладнання. Устаткування від «Gravity Electric» надійне та якісне, а термін його служби необмежений жодними зовнішніми факторами.

Блискавкозахист

Обладнання для захисту від блискавки – одна з пропозицій, яку компанія «Gravity Electric» готова надати своїм клієнтам.

Фахівці нашої компанії не тільки роблять установку громовідводів, контактних сіток, автоматичних відсікачів, але й підбирають обладнання оптимально, підлаштовуючись під дизайн будівлі та архітектурну концепцію.

Ефективні та надійні контактні відсікачі гарантовано захистять Вашу електричну мережу від шкідливих імпульсів, повністю унеможлививши шкоду від такого грізного явища природи як блискавка.

Джерела безперебійного живлення

Захист електронного обладнання в будинку від раптових відключень електрики – дуже актуальне завдання.

Ми пропонуємо джерела безперебійного живлення різної ємності та потужності, що дають змогу забезпечити безперебійну роботу як окремого пристрою (наприклад, комп’ютера або системи охорони та безпеки), так і всього будинку в цілому. Наше обладнання якісне, надійне, компактне, яке не потребує додаткового обслуговування.

Інтегрована з джерелами безперебійного живлення “розумна система” введення резерву плавно і без стрибків здійснить переведення пристрою або конкретної системи на резервне живлення, повідомивши при цьому власника на смартфон.

Сонячні батареї

Використання альтернативних джерел енергії – дуже важливий та корисний сучасний тренд.

Компанія «Gravity Electric» пропонує сонячні панелі для установки в приватних будинках, багатоквартирних житлових комплексах, в громадських будівлях.

Чому варто замовити електрику в Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему електрики будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою “Розумний дім“.

Ми притягуємо найкращі технології!