Функції Розумного будинку для догляду за прибудинковою територією

Догляд за газоном

Для когось полив газону – це незрівнянне задоволення, а для когось рутинна необхідність. У будь-якому випадку система «Розумний Дім» від«GravityElectric» зробить цей процес приємним і необтяжливим.

Відмінною особливістю системи поливу газону від нашої компанії є те, що вонаінтегрується з обладнанням більшості відомих виробників, розширюючи можливості їх технічних пристроїв щодо функціональності, простоти використання та управління.

Функціонал догляду за газоном від Gravity Electric передбачає використання наступних функцій:

 • Дистанційне увімкнення поливу зі смартфона;
 • Задання режимівавтоматичного включення, залежно від вологості, температури навколишнього середовища, доби;
 • Автоматичне регулювання інтенсивності поливу;
 • Управлінняхімічним складом рідини, що розсіюється.

Управління воротами та в’їзними групами

Дистанційним керуванням воротами чи ролетами вже нікого не здивуєш. Дане технічне рішення вже давно увійшло до нашого побуту і використовується всіма, хто має в’їзну групу у двір чи гараж з електромеханічним приводом. Одне натискання кнопки на брелку та ворота відкриваються. Функції Розумного будинку від «Gravity Electric» дозволяє ще більше вдосконалити цей, здається, і так простий процес. Тепер навіть не потрібно натискати кнопки. Ворота починають відчинятися вже при під’їзді до будинку. Одне натискання кнопки на смартфоні і Ви безперешкодно в’їжджаєте у двір чи гараж. Навіщо тягати із собою масивний та незручний брелок, якщо у Вас вже є «Розумний Дім» від «Gravity Electric».

Функціонал управління воротами та в’їзними групами від «Gravity Electric» дозволяє:

 • Відкривати ворота зі смартфона при натисканні відповідної кнопки або активації відповідного режиму будь-якої точки світу;
 • Блокувати відкриття воріт за наявності перешкод;
 • Автоматично закривати ворота після закінчення певного періоду;
 • Можливість автоматичного відкриття воріт під час використання режиму зчитування автомобільних номерів.

Система антизледеніння та сніготанення

Догляд за будинком у зимовий період –

дуже актуальна проблема. Сезонні примхи погоди дуже часто вимагають особливого підходу до домашніх турбот у цей період. Для того, щоб навіть за найскладніших метеорологічних умов, якими часом, нас можуть дивувати непередбачувані українські зими в набір функціоналів «Розумного Дому» від «Gravity Electric» включена система антизледеніння та сніготанення.

Одне натискання кнопки на смартфоні або активація відповідного сценарію, і Ви можете не турбуватися про розчищення снігу на доріжках, слизькому ганку або бурульках, що грізно звисають з даху.

Наявність системи антизледеніння та сніготанення особливо актуальна, якщо у Вас заміський будинок або дача, яку Ви відвідуєте лише у вихідні.

Система антизледеніння та сніготанення від «Gravity Electric» включає:

 • Дистанційне керування підігрівом даху та поверхні ганку для запобігання утворенню льодової кірки та бурульок;
 • Можливість завдання автоматичних режимів активації системи за певних метеорологічних умов (для економії енергоресурсів, що витрачаються);
 • Дистанційна або автоматична активація режиму танення снігу на доріжках та прогулянкових алеях територією особняка;
 • Нагадування про необхідність активації системи антизледеніння та сніготанення при настанні складних метеорологічних умов;
 • Можливість поєднання режиму активації системи антизледеніння та сніготанення з активацією режиму «Пішов-Повернувся»(система автоматично ставиться в черговий режим за відсутності або швидкого приїзду з міста до заміського будинку).