Основні елементи системи антизатоплення

 

датчик затоплення

Датчики

Контролер

Шарові крани

GSM-модуль

 

Більшість квартирних аварій (89%) посідає затоплення!

 

Вам необхідна система антизатоплення, якщо:

У вашій квартирі чи будинку раптово прорвало водопровідну трубу? Або підтікають труби основного опалення? З такими неприємними ситуаціями протікання води траплялося стикатися буквально до кожного з нас. Найчастіше така несправність у системі водопостачання виливається у реальне стихійне лихо. Зрозуміло, скільки нервів, часу і коштів доводиться витратити на ліквідацію наслідків протікання води.

Статистика стверджує: збитки майну, завдані затоками, втричі перевищує збитки від квартирних крадіжок. У цьому випадку страждає практично все майно: стелі, стінки, покриття для підлоги, двері, меблі, побутова техніка і багато іншого.

Варто пам’ятати про можливість затоплення сусідів, в цьому випадку результат збитку може значно зрости … часом у рази. Система антизатоплення допоможе Вам зберегти своє майно, нерви та добрі стосунки з сусідами!

 

 

Функції антизатоплення:

 

9

Виявлення протікання води. Датчики (один або кілька) виявляють протікання і передають сигнал пристрою керування.

10

Попередження затоплення за допомогою автоматичного перекривання кранів, управління кранами в ручному режимі, а також їх механічного відкриття в позаштатних ситуаціях.

11

Звукова та світлова сигналізація. Повідомлення власників про прецедент протікання голосовим та світловим сигналом.

12

Вбудований сервер GSM. Можливість отримання смс-повідомлення про аварійну ситуацію та віддаленого керування системою антизатоплення через телефон.

Систему антизатоплення встановлюють: у будинках, квартирах, офісах, магазинах, ресторанах, на виробництвах, фабриках, складах та ін.

Дуже часто систему антизатоплення встановлюють у комплексі з пристроями та системами охоронно-пожежної сигналізації, що дозволяє розширити функціонал та результативність охоронних систем, а також гарантувати безпеку об’єктів. Наявність системи відеоспостереження дозволить здійснити візуальний контроль.

Розумне антизатоплення

Крім цього, система антизатоплення Gravityдобре інтегрується в системи “Розумний дім”, або, краще сказати, системи автоматизованого керування будинком (BMS – Building Management Sysnem). Це дозволяє значно розширити функціональність системи та зручність її використання, а також здійснювати контроль за її станом за допомогою Інтернет.
При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію.

Чому варто замовити систему антизатоплення Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему антизатолення будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою “Розумний дім”.

Ми притягуємо найкращі технології!