Функції розумного будинку для керування басейном, сауною, ванною

Управління басейном

Басейн є складною гідротехнічною спорудою. Необхідно стежити за станом води, її циркуляцією та хімічним складом. Як правило, постачальник басейну пропонує автоматизовану систему керування басейном, елементи якої монтуються у технічному приміщенні. Використання даної системи потребує певного рівня підготовки та ретельного вивчення інструкції, а найчастіше вимагає залучення технічного персоналу. Все вище наведені труднощі нівелює система «Розумний Дім». Легкість практичної інтеграції з «Розумним Будинком» дозволяють у найкоротші терміни перевести керування басейном з технічного приміщення з безліччю складних пристроїв та приладів у зручне крісло зі смартфоном або планшетом.

Ця система дозволяє:

 • вивести на екран смартфона дані про всі ключові фізичні параметри води в басейні: температура, тиск у магістралях, рівень хлору, а також дає можливість керування ними віддалено;
 • можливість включення та вимикає наповнення басейнуодним рухом пальця по сенсорному екрану;
 • оповіщення про позаштатні ситуаціїв роботі басейну: поломку насоса, критичний перегрів або переохолодження води, падіння рівня речовин, що асенізують, в резервуарах. Це дасть можливість уникнути виходу з ладу обладнання та забезпечить працездатність у будь-яку пору року.
Ведучий маркетолог «Gravity Electric» зазначає: Серед клієнтів компанії є ділові люди, які проводять велику кількість часу в закордонних відрядженнях і подорожах. Вони гідно оцінили функціонал управління басейном. Адже після багатогодинного перельоту часто з’являється бажання розслабитися і зняти стрес, приїхавши додому і відразу ж поринути у приємне водне середовище. І не проблема, що Вас давно не було вдома та басейн не наповнений, а на вулиці зима. Вилітаючи з Лондона, ступаючи на борт літака, замовник включає через смартфон наповнення басейну, а також задає необхідну температуру. І за п’ять-шість годин, коли він приїжджає додому з Борисполя, басейн, наповнений, чистий, теплий, приємний уже чекає на нього. Погодьтеся, це велика зручність».

Переваги розумної сауни

 • віддалене керування сауною у будь-який час, у будь-якому місці;
 • керування температурою, вологістю, освітленням та інші параметри згідно з Вашими уподобаннями з пульта ДК, з панелі, з телефону;
 • контроль граничної температуриу сауні;
 • своєчасне провітрювання сауни та керування мікрокліматом у сауні при тривалому її невикористанні;
 • збереження заданих сценаріїв температури, вологості тощо.

Розумна сауна

Мати вдома власну сауну і престижно, і зручно. Ще зручніше, коли всі технічні процеси підготовки сауни до використання: нагрівання, завдання потрібного рівня вологості, періодичне провітрювання та вентиляцію покласти на «Розумний Дім». Крім того, користувач може задавати різні сценарії температурних режимів під індивідуальні переваги кожного члена сім’ї. Комусь подобається суха гаряча сауна, хтось любить більш вологе середовище. Достатньо вибрати лише потрібний сценарій та активувати його. Ще однією важливою перевагою використання системи «Розумний Дім» у порівнянні з класичними пристроями управління є те, що в першому випадку забезпечується повна безпека експлуатації.

«Розумний Дім» сам вимкне сауну у разі її тривалого невикористання, попередить потенційну пожежну небезпеку шляхом миттєвого знеструмлення та повідомлення про небезпечну ситуацію. Таким чином, використання сауни в «Розумному Будинку» перетворюється на простий, комфортний та абсолютно безпечний процес.

Розумна ванна

Як іноді хочеться вранці, прокинувшись від солодкого сну або після приходу додому з роботи відразу ж поринути в теплу ванну з ідеально підібраною температурою води. Тепер для здійснення цих бажань немає жодних перешкод. Достатньо тільки натиснути одну кнопку на смартфоні, перебуваючи ще в ліжку або по дорозі з роботи, і сама ванна наповниться до певного рівня, підтримуючи при цьому необхідну температуру.

Меломан гідно оцінить можливість, що дозволяє під час прийняття душа слухати улюблений трек чи радіостанцію.

Додамо сюди надійну систему безпеки, що захищає від протікання, ударів струмом, перегріву або переохолодження – і ми отримаємо саме те, про що може мріяти будь-яка людина, яка цінує порядок і любить інновації у своєму будинку.

Функції «розумної» ванної кімнати:

 • Дистанційне керування зі смартфоном набором води у ванні до певного рівня та підтримка необхідного температурного режиму;
 • Автоматичний злив води за тривалого невикористання;
 • Інтерактивна панель управління режимами «джакузі», «гідромасаж»;
 • Можливість керування з однієї панеліелементами мультируму (відеопанелі, акустична система у ванній), декоративним підсвічуванням, витяжкою;
 • Душова кабіна, з вбудованою акустичною системою та водонепроникною панеллю управління аудіоконтентом;
 • Система декоративного підсвічування та підсвічування дзеркала;
 • Автономна система клімат-контролю, що включає систему вентиляції та кондиціювання, з режимами зволоження та сушіння повітря, теплу підлогу, підігрів дзеркала та сушки для рушників;
 • Система антизатоплення та протипожежна система, інтегрована у загальну систему безпеки.
При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію.

Чому варто замовити систему керування аквазонами Gravity?

Маючи великий досвід роботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему управління аквазонами будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються із загальною системою автоматизації та системою “Розумний дім“.

Ми притягуємо найкращі технології!