Економія з клімат-контроль

Система клімат-контролю дозволяє заощаджувати до 60% енергоресурсів.

Система Клімат-контроль – максимальний комфорт та енергозбереження.

Нині сучасному будинку є чимало кліматичної техніки, такої як кондиціонери, радіатори, конвектори, система вентиляції (рекупірації), тепла підлога, очищувачі повітря від пилу, зволожувачі повітря, іонізатори – вони й формують мікроклімат у нашому будинку. Ці прилади працюють незалежно один від одного. А оскільки всі вони потрібні з метою виконання різних функцій, то потрібно щось, що дасть можливість з’єднати всі пристосування в загальну систему і керувати ними. Цю роль бере на себе функція Клімат-контрольсистеми Розумного Дому.

Інтеграція даних систем в Розумний дім, не тільки полегшує керування всіма кліматичними системами автоматично або з одного пристрою (пульта, панелі або телефону), а й покращує якість їхньої роботи. Вся кліматична техніка керується як єдина система.

Контроль, синхронізація та управління даними системами – це система клімат-контролю, одна зфункцій Розумного будинку.

Функції клімат-контролю:

4 Автоматизоване керування всіма системами, причетними до формування клімату у Вашій оселі. Після того, як Ви встановите необхідну для Вас температуру, Розумний Дім сам прийме рішення, яким з пристроїв слід керувати (кондиціонери, радіатори, теплі підлоги, зволожувачі, припливно-витяжна система).
1 Зональне керування. Дає можливість увімкнути та вимкнути опалення в усьому будинку відразу, включати та вимикати будь-яку зону окремо, а також задати в будь-якій зоні опалення власний температурний режим. Кожне приміщення опалюватиметься за індивідуальною програмою.
16 Управління за часом. Можливе встановлення денної та нічної температури, а також поділу днів тижня на робочі та вихідні. Система підлаштовується під Ваш ритм життя, змінюючи температуру у Вашому будинку або офісі, формуючи мікроклімат найбільш комфортний для роботи або відпочинку.
11 Управління системою з єдиного пристрою. Завдання різних програм і температурних режимів може здійснюватись за допомогою сенсорного екрана, комп’ютера, настінної сенсорної панелі або за допомогою пульта дистанційного керування через телефон або Інтернет.
5 Економія енергоресурсів. Внаслідок того, що всі системи працюють як єдине ціле і виключаються ситуації, коли одна з систем може працювати вхолосту, призводить до суттєвої економії енергоресурсів. Наприклад, під час відсутності в будинку людей система знижуватиме температуру взимку або відключатиме кондиціонер влітку.
3 Віддалене керування системою клімат-контролю. Можливість віддалено контролювати та керувати кліматом у будинку з телефону чи комп’ютера через Інтернет. Наприклад: перед приїздом до заміського будинку, ви заздалегідь ставите будинок на прогрів і він зустрічає вас із дороги затишним теплом.
2 Метеостанція. Збір метеоінформації всередині та поза домом (температура, вологість, тиск, швидкість та напрям вітру, атм. тиск). Відображення необхідної інформації на пристрої візуалізації. Прогнозування погоди.
15 Можливість оповіщенняпро збої в системі опалення (протечки води, зайвий тиск у трубах). Також Ви отримаєте повідомлення про необхідність здійснити технічне обслуговування кондиціонера, системи вентиляції тощо.
При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію.

Чому варто замовити систему клімат-контролю Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему клімат-контролю будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою “Розумний дім“.

Бажання приваблюють можливості!