Системи безпеки для дому, квартири, офісу

Охоронна сигналізація: не дамо зловмисникам жодного шансу!

На сьогодні провідні системні інтегратори можуть запропонувати цілий арсенал засобів захисту, щоб максимально «ускладнити життя» зловмисникам та забезпечити захист за допомогою сучасних систем безпеки у Вашому домі:

 1. Повний контроль за рухом та переміщенням у будинку та по території (за допомогою датчиків руху, що реагують на будь-яке переміщення);
 2. Контроль доступу. Датчики відкриття, вмонтовані у двері, відразу ж дають знати, що до будинку чи на територію хтось проникнув у вашу відсутність. Датчики розбиття та відкриття вікна одразу повідомлять про спробу проникнення до будинку через вікно.
 3. Повідомлення охоронної служби, до послуг якої ви підключені, про проникнення в будинок «непроханих гостей».

Крім того, на дані системи безпеки на замовлення клієнта можуть бути встановлені додаткові опції, такі як сирена, тривожна кнопка, смс-оповіщення або дзвінок замовнику. Активується система охоронної сигналізації швидко і легко за допомогою клавішних панелей, так і з допомогою мобільного телефону.

Детальніше>>

Пожежна сигналізація

Досить часто керівники підприємств не приділяють належної уваги протипожежної безпеки, оскільки вважають установку пожежної сигналізації зайвою розтратою коштів, або якщо витрачаються на це — формально, економлячи на обладнанні та фахівцях, що призводить до того, що сигналізація або виконана не за нормами і стандартами, що призводить до некоректної роботи системи безпеки, або система взагалі не працює. Якісно виконане встановлення пожежної сигналізації дає можливість не тільки зберегти матеріальні цінності, а й зберегти життя людей, не кажучи вже про Ваш спокій та впевненість у тому, що ви знаходитесь у безпечному приміщенні.

Детальніше>>

Антизатоплення: потоп скасовується!

На жаль, на сьогоднішній день протікання води в системах водопостачання та опалення не є рідкістю. Якщо додати до цього ще й суб’єктивні чинники, такі як переповнена ванна, рукомийник, що забився, зламана посудомийна або пральна машина, то доводиться констатувати, що вирішення питання антизатоплення є невід’ємною частиною комплексной системы охраны и безопасности. Захистити від подібної аварії квартиру, будинок чи офіс покликані широко представлені у продажу комплекси спеціальних пристроїв, системами антизатоплення або захист від протікання води. Така система здатна самостійно виявити протікання та зреагувати на неї попередньо встановленим способом:

 • подати попереджувальний звуковий сигнал,
 • надіслати SMS-повідомлення власнику,
 • самостійно перекрити надходження у квартиру (будинок) гарячої, холодної води або опалення.

  Детальніше>>

Відеоспостереження: будинок завжди «в онлайні»!

Як каже народне прислів’я: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Щоб повноцінно контролювати будинок у свою відсутність, важливо не тільки отримувати повідомлення про позаштатні ситуації, але й мати можливість подивитися, що насправді відбувається. Крім позаштатних ситуацій, відеоспостереження виконує ще цілу низку корисних функцій: подивитися, чим займаються Ваші діти, що робить прислуга, доглядати домашніх вихованців. Система безпеки відеоспостереження дозволяє:

 • робити відеозапис подій,
 • перегляд відео on-line,
 • зберігати цю інформацію в архіві,
 • у разі тривоги надсилати сповіщення.

Детальніше>>

Контроль доступу

Система контролю та управління доступом (СКУД) призначена для того, щоб автоматично пропускати тих, кому це належить, та не пропускати тих, кому це заборонено. СКУД дозволяє забезпечити цілодобовий контроль за обстановкою, порядком, безпекою працівників та гостей, забезпечити збереження матеріальних цінностей та інформації. Важливим елементним системою контролю доступу є замки, які реалізують її основну перевагу над іншими охоронними системами. Основна відмінність СКУД від інших систем безпеки, таких як відеоспостереження або охоронної сигналізації полягає в тому, що система самостійно перешкоджає вторгненню, а не тільки сповіщає про це.

Докладніше>>

Домофон

Для безпеки приватного будинку, квартири, під’їзду багатоквартирного будинку, маленького офісу або дачі часто застосовують домофони – найпростіші пристрої контролю доступу, які складаються з відеомонітора та зовнішньої відеопанелі. Головна функція домофону – це можливість переговорити та подивитися на монітор відвідувачів, перед тим як відкрити двері. Наявність камери і відрізняє відеодомофон від аудіо – це безперечна перевага. Також домофон забезпечується додатковими пристроями: електронними замками з віддаленим керуванням та доводчиками у двері.

Детальніше>>

При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію.

Чому варто замовити системи безпеки у Gravity?

Маючи великий досвід роботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити системи безпеки будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою Розумний дім.

Ми притягуємо найкращі технології!