Акустична система

Створена для хвилюючих моментів

Бувають у житті моменти, коли музика – це все, що нам потрібне. Коли хочеться забути про довкілля і повністю поринути у світ звуків. Для таких моментів і створені акустичні системи, які видадуть звучання настільки витончене, що все меркне на його тлі. Це справжній звук.
Ви поділяєте загальну пристрасть до конструктивної досконалості, технологічних новацій та справжньої якості звуку? Фахівці Gravity Electrik реалізують нові ідеї та з радістю поділяться з Вами натхненням, підберуть аудіосистему, яка забезпечить якісний звук та ідеально впишеться у стильний інтер’єр Вашої оселі. Використовуючи модельні ряди провідних виробників акустичних систем, задовольнять запити низькобюджетного, так і потужного промислового об’єкта.

Сучасні аудіосистеми привносять новий вимір у домашні розваги, занурюючи слухачів у високоякісне звукове поле, яке створюється лише однією, непомітною акустичною системою.

Професійні аудіосистеми

Вибрати професійні акустичні системи для дискотеки, клубу, кафечи концертного залу не завжди є простим завданням. Для створення сучасних систем озвучування концертних та масових заходів у Вашому ресторані, кафе, готелі необхідна акустика, що поєднує кілька основних принципів:

  • Модульність. Можливість формування масивів із кількох однакових одиниць устаткування.
  • Висока питома потужність. Дає можливість не захаращувати простір.
  • Висока якість вихідного сигналу.

Також необхідне правильне встановлення джерел звуку.

Правильне встановлення джерел звуку в конкретному приміщенні з конкретним інтер’єром – це гармонізація власних акустичних недоліків джерела звуку з відбивними та звукопоглинальними особливостями (недоліками) приміщення, в якому встановлені.
Теоретичні розрахунки розташування АС, які виконуються за допомогою спеціальних програм або інженерами-акустиками, як правило, дуже близькі до оптимальних для заданих конкретних умов, але є досить вдалою «стартовою позицією» для подальшого визначення оптимального розташування динамічних фронтальних гучномовців. Але найкращі результати можуть бути отримані тільки після фактичного прослуховування, оскільки в реальних умовах існує безліч факторів, які неможливо врахувати. Це стосується, наприклад, музичних уподобань слухача.

Ми використовуємо новітні технології:

Акустична система, інтегрована в загальну структуру системи «Розумний Дім» – це найкращий подарунок для Вас.

Ідеально підібрані пристрої для трансляції звукув залежності від архітектури приміщень та дизайну, сумісні зі зручною та простою системою управління дають можливість створити будь-які потрібні звукові ефекти, переходячи від спокійного релаксуючого лаунжу до заводного рок-н-ролу або класичної музики, що ніколи не старіє.

До ключових особливостей акустичної системи, поєднаної з «Розумним Будинком», відноситься можливість керування зі смартфона звуком, тембром, фоновими ефектами, перемикаючи при цьому зони трансляції аудіосигналу між приміщеннями Вашої квартири чи будинку. Активуючи автоматичний режим роботи акустичної системи, Ви змушуєте музику слухняно рухатися за Вами, включаючись саме там, де Ви перебуваєте в цей час, самостійно регулюючи і підбираючи при цьому фонові ефекти, баланс і тембр, залежно від приміщення, в якому Ви знаходитесь.

При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову скидку від 5% до 15% та додаткову гарантію

Чому варто замовити Акустичні системи Gravity?

Маючи великий досвідроботи зіскладними комплексними системами, наші фахівці можуть підібрати Акустичну систему під будь-яке приміщення і на будь-який бюджет, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою “Розумний дім”.

Ми притягуємо найкращі рішення!