Основні елементи системи СКУД

IP-Відеокамера

Запобіжні пристрої

Зчитувач

Идентифікатор

Модуль управління

СКУД повністю виключає вплив людського чинника!

Переваги Системи управління та контролю доступом (СКУД):

При купівлі системи контролю доступу, вартість охорони підприємства та координації його роботи значно знижується. Немає необхідності утримувати величезний штат охоронців, а функції СКУД дозволяють чітко координувати роботу всіх без винятку відділів компанії, при цьому автоматично створюються звіти та аналіз. Також СКУД:

  • підвищує рівень безпеки персоналу,
  • гарантує збереження матеріальних цінностей,
  • покращує корпоративну дисципліну,
  • виключить вплив людського чинника.

Для невеликих фірм є сенс придбання системи контролю та управління доступом у простій комплектації, інтегруючи із системами відеоспостереження та сигналізації. Витрати на придбання та встановлення СКУД, безумовно, собі виправдають.

Функції системи контролю та управління доступом (СКУД):

1

Автоматичний контроль пунктів проходу в приміщення, що охороняються. Контроль за людським потоком, який проходить через точку доступу реальному часі, і навіть формування архіву.

3

І дентифікація особи, яка має доступ на задану територію. Можливість сформувати картотеку зображень відвідувачів.

2

Обмеження доступу. Обмеження пересування співробітників територією у певний час доби, а також у вихідні та святкові дні.

3

Контроль за трудовою діяльністю співробітників (мінімізація ризиків промислового шпигунства та ухилення від обов’язків).

 

4

Точний облік відпрацьованого часу. Контроль та облік робочого часу при використанні на одній точці доступу двох пристроїв зчитування.

5

Оперативне виявлення місцезнаходження працівників у межах приміщення чи території. Формування звітів для аналізу руху персоналу.

2

Контроль та обмеження руху автотранспортув об’єкти, що охороняються: області, території пр. Застосовується для охорони територій, на які здійснюється регулярний в’їзд автомобілів.

6

Можливість заборони переміщення співробітниківпевними приміщеннями підприємства, але при цьому дозволити пересуватися іншими без усіляких перешкод.

Основні ідентифікатори (ключи) СКУД, які служать для визначення прав людини, що ним володіє:

8

Безконтактний контроль доступу (електронні безконтактні картки).

 

9

Ручне введення PIN-коду (використовується клавіатура).

10

Радіобрелок, ключ Touch Memory або телефон із NFC-чіпом

7

Біометричний контроль доступу(відбиток пальців, райдужна оболонка ока, людський голос, форма обличчя та ін.)

 

Систему контролю та управління доступом (СКУД)застосовують в офісах, бізнес-центрах, банках, навчальних будівлях (школи, вузи), готелях, музеях, фітнес-центрах, на виробництвах, парковках, місцях проїзду автотранспорту, а також у приватних будинках , та житлових комплексах.

Розумна СКУД (інтеграція із системою безпеки)

Система Контролю та управління доступом Gravity може бути повністю інтегрована з системою Розумний Дім. Це дозволяє значно розширити функціональність системи та зручність її використання. При інтеграції:

з системою відеоспостереження: суміщення архівів, передача сигналу про необхідність розпочати відеозапис, поворот камеру для запису по тривозі.

із системою охоронної сигналізації передбачає автоматичне обмеження доступу до приміщень, яке поставлено на охорону та навпаки.
із пожежною сигналізацією дає можливість автоматичного відкриття аварійних виходів, блокування протипожежних дверей у разі пожежної тривоги.

При комплексному замовленні (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію

Чому варто замовити систему контролю доступу Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему контролю та управління доступом будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються із системою автоматизаціїта системоюРозумний дім.

Ми притягуємо найкращі технології!