Розумний домашній кінотеатр – керуйте контентом зі смартфона

Купуючи квартиру чи будинок, ми прагнемо створити для себе середовище максимального комфорту та затишку, оточуючи себе технічними системами, які дадуть змогу відчути усі радощі життя. Однією з таких систем, які вже сьогодні стають частим атрибутом у будинку чи квартирі, є системи домашнього кінотеатру. І як завжди, тут не обійшлося без застосування технології «Розумний Дім». Адже домашній кінотеатр сам собою це високотехнологічна розумна система. У той же час, переваги, які відкриваються з впровадженням «Розумного Дому» дають можливість за новим, з особливим ефектом відчути те моральне та естетичне задоволення, яке отримує кіноман від використання домашнього кінотеатру у себе в будинку.

Головною перевагою «розумного» домашнього кінотеатру є можливість керування відеоконтентом зі смартфона, що надзвичайно зручно та практично. Адже Ви може запрограмувати програвання будь-якого треку, будь-якого фільму, будь-якого телеканалу, у певній потрібній черговості.

.

Іншою приємною особливістю єактивація сценарію «Кінотеатр» одним натисканням кнопки на смартфоні та панелі. Адже підготовка до перегляду улюбленого фільму, футбольного матчу чи рок-концерту займає певний час. Потрібно задерти штори на вікнах, опустити екран, увімкнути телевізор або проектор, вимкнути основне та фонове освітлення. У нашому випадку, «Розумний Дім» все це робить самостійно. Вам достатньо натиснути потрібну кнопку та підготуватися до перегляду.

На додачу, хочеться додати, щостворення Домашнього Кінотеатру – це складний комплекс робіт з проектування, підбору апаратури та обладнання, інсталяції та налаштування, а також акустичного оформлення приміщення.Довірте цей клопіт фахівцям «Gravity Electric», які мають великий досвід у підборі обладнання, собі залиште тільки насолоду від максимального візуального та акустичного ефекту.

Функції Розумного домашнього кінотеатру:

cinema_2

Підбір відео- та медіаобладнання під параметри приміщення кінотеатру та його оздоблення.

11

Керування вмістом зі смартфона або планшета.

football

Підбір зручних сценаріїв типу «Кінозал», «Сцена», «Опера», «Футбол», «Караоке».

Popcorn

Можливість активації сценарію «Кінотеатр»однією кнопкою: увімкнення проектора, опускання екрана, закриття штор, увімкнення фонового освітлення

При комплексному замовлення (більше однієї системи) ми надаємо додаткову скидку від 5% до 15% та додаткову гарантію

Чому варто замовити Розумний домашній кінотеатр Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складнимикомплексними системами, наші фахівці можуть зробити систему Розумний домашній кінотеатр будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються із системою автоматизації та системою Розумний дім.

Ми притягуємо найкращі рішення!