Системи охоронної сигналізації для дому, квартири офісу

Основні елементи охоронної сигналізації

Датчик руху

Датчики

Контролер охоронної сигналізації

Контролер

Клавіатура охоронної сигналізації

Клавіатура

GSM-модуль охоронної сигналізації

GSM-модуль

64% квартирних крадіжок відбувається у першій половині дня!

Кому потрібно встановити охоронну систему?

Досі існувало поняття, що професійні охоронні системи необхідні для забезпечення охорони тільки комерційних організацій, таких як магазини, офіси, банки та інші підприємства, діяльність яких пов’язана зі збереженням матеріальних цінностей. Тим не менш, на практиці, мішенню злочинців з легкістю може стати будинок, квартира, дача та будь-який інший об’єкт, незалежно від його статусу чи розташування. Крім цього, варто зрозуміти, що наявність системи охоронної сигналізаціїє привентивним заходом. Простіше кажучи, ефективні охоронні системи необхідні не тільки з метою затримання зловмисників, але і з метою запобігання правопорушенням. Тому охоронні системи рекомендовано ставити практично скрізь, де є хоча б мінімальна загроза вторгнення чи нападу. Вчасно встановлена охоронна сигналізація допоможе зберегти вашу власність, захистити Вас та Ваших рідних!

Функції системи охоронної сигналізації:

9 Захист від злому та розкрадання. Фіксація факту та часу порушення рубежу ОС зловмисником шляхом відчинення або пролому дверей, відкриття або розбиття вікон, руйнування інших будівельних конструкцій.
7 Детекція руху. Функція індикації руху, тобто. система реагує будь-який рух у охоронній зоні. Відстеження наявності рухомих об’єктів та передачі тривожного сигналу.
16 Гарантія швидкого реагування. Система вчасно повідомить Вас про несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється, і повідомить про аварійні ситуації.
11 Вбудована функція сигналу GSM. Можливість сповіщати про тривогу за допомогою коротких sms-повідомлень або телефонним дзвінком на вказаний номер, використовуючи GSM канал стільникового оператора.

Можливе встановлення таких додаткових функцій як:

12 Здавання на ПЦН охоронній фірмі (ДСО, Венбест та ін.) на спрацювання ОЗ виїжджає озброєна група затримання. Оперативність реагування становить від 3 до 15 хвилин, залежно від розташування об’єкта.
13 Захист від нападу. Встановлення тривожної кнопки, захист від «входу під примусом», введення спеціального коду, який нібито знімає об’єкт з охорони, при цьому потай передає на ПЦН охорони повідомлення про проникнення.
14 Постановка та зняття зон з охорони різними способами: особистими паролями користувачів з пультів керування, брелоків, телефонів та інших гаджетів. Контроль та віддалене керування охоронною системою через Інтернет.
15 Відлякування зловмисників. Включення звукових (сирена) та світлових (освітлення) сигналів, що має в основному психологічну дію – покликане привернути увагу оточуючих.
Дуже часто систему охоронної сигналізації,пожежної безпеки та антизатоплення об’єднують у єдине ціле, а застосування їх у комплексііз системою відеоспостереження та контролем доступузабезпечать Ваш душевний спокій!

Розумна охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація Gravity може бути повністю інтегрована із системою Розумний Дім. Це дозволяє значно розширити функціональність системи та зручність її використання:

Розумна охоронна сигналізація

Блокування дверей та вікон при тривозі, увімкнення світла, запуск відеокамер.

Розумна охоронна сигналізація

Контролюєвитік газу, води, температуру в приміщенні та наявність електроенергіїта інших параметрів.

Розумна охоронна сигналізація

Доступ та управління охоронною системою та Розумним Будинком з однієї зручної програми

При комплексному замовленні (більше однієї системи) ми надаємо додаткову знижку від 5% до 15% та додаткову гарантію

Чому варто замовити сигналізацію Gravity?

Маючи великий досвідроботи зі складними комплексними системами, наші фахівці можуть зробити охоронну систему будь-якої складності, а також усі системи, які ми встановлюємо легко інтегруються з системою автоматизації та системою“Розумним дім”.

Замовити систему в Гравіті

Ми притягуємо найкращих фахівців!